Kalendarz wizażysty 2021

Kalendarz Wizażysty 2022

Planer od OgarniamSię stworzony specjalnie dla Florystów!

Idealny planer dla Twojego biznesu

Wybierz planer, który dopasujesz do swojej firmy - niech będzie jedyny w swoim rodzaju!

TWORZONY RAZEM Z EKSPERTAMI

Wierzymy, że osobami, które najlepiej zaplanują pracę w branży beauty są Wizażystki! Dlatego, aby najlepiej dostosować planer do Twoich potrzeb, tworząc ten kalendarz konsultowaliśmy nasze pomysły z przedstawicielami tego zawodu!

PIĘKNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Twarda oprawa z gumką zapewnia mu wytrzymałość. Możesz zdecydować, jaką okładkę wybierasz i zamieścić na niej nazwę swojego salonu.

PROSTY I PORĘCZNY

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Wewnątrz znajdziesz dużo miejsca na rozpisanie wizyt klientów.

Wybierz planer idealny dla Twojego biznesu

WyTRZYMAŁA OKŁADKA

Planer posiada twardą, trwałą oprawę . Możesz wybrać jeden z dwóch pięknych wzorów i dodać na nim nazwę Twojego salonu lub hasło, które najlepiej definiuje Twój bizes. Dodatkowo, istnieje możliwość dodania gumki spinającej planer.

wygodny i Poręczny

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Umieściliśmy mały kalendarz miesięczny przy rozkładach dziennych i tygodniowych - dzięki temu możesz mieć szybki podgląd na cały miesiąc.

WIEMY, CO MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

Przewidzieliśmy, że może Ci się przydać więcej miejsca na rozpisanie soboty, niż oferują to zwykłe kalendarze! Ponadto będziesz mieć zaznaczone święta i dużo miejsca na Twoje notatki! Znajdziesz również wiele szablonów, które pomogą Ci ogarnąć Twój biznes!

Piękne okładki

Proponujemy cudowne okładki na każdy gust.

ogarniam biznes okladki stojace 2

Praktyczny i funkcjonalny

Twój kalendarz będzie oprawiony w twardą i trwałą okładkę. Dodatkowo w planerach bez personalizacji umieszczamy gumkę spinającą, która umożliwi zamknięcie Twojego planera.

ogarniam biznes kwiaty gumka

Dopracowane wnętrze

Do wyboru rozkład tygodniowy lub weekendowo-tygodniowy - dostosowane do potrzeb Twojego salonu.

Specjalne strony, z którymi ogarniesz swój biznes

Zadbaliśmy o to, aby Kalendarz Wizażysty był nie tylko stylowy i piękny, ale również funkcjonalny. Znajdziesz w nim miejsce na tygodniowe podsumowania wpływów i wydatków, listy zakupów i zamówień do Twojego salonu, miejsce na zapisanie adresów i kontaktów do klientów. Nie zapomnisz też o żadnej comiesięcznej opłacie w Twoim salonie z szablonem opłaty stałe.

Jedyny i niepowtarzalny dzięki personalizacji

Wybierz wzór okładki, dodaj na nią imię, nazwę Twojego salonu lub np. hasło, które najlepiej oddaje misję Twojej firmy i stwórz Twój unikatowy planer.

ogarniam biznes zlote liscie okladka stand 2

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze funkcjonalność i jakość wykorzystywanych materiałów.

Wysokiej jakości papier

Nasze kalendarze tworzone są na papierze o gramaturze 100 g. Papier ten jest znacznie grubszy niż w typowych zeszytach. Dzięki temu nic nie przebija i świetnie pisze się po kartach planera.

Produkowany w Polsce

Zarówno papier, jak i okładki, produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!

Kalendarz Wizażysty OgarniamSię

Wszystko pod kontrolą z planerem stworzonym specjalnie dla Twojego biznesu!

planery 2020 zielnik pies
Cześć!
Prowadząc własny biznes nie mogłam nie pomyśleć o specjalnym planerze, który ułatwiłby ogarnianie innym przedsiębiorcom. Dlatego postanowiłam skonsultować się z przedstawicielami różnych branż, aby stworzyć specjalny kalendarz, który byłby przydatny w ich firmach. Mój pomysł spotkał się z dużym entuzjazmem i chęcią pomocy z Waszej strony! Dzięki takiej współpracy powstał Kalendarz Wizażysty – specjalny terminarz dostosowany do specyfiki branży beauty! 😉 Ze względu na zawarte w nim specjalne szablony i większą ilość miejsca na rozpisanie soboty  jestem przekonana, że świetnie sprawdzi się on w Twoim salonie!
 
Magda i cały Zespół OgarniamSię

Sukces namalowany długopisem

Wierzymy, że dobra organizacja swojej pracy to pierwszy krok w stronę sukcesu. Każdy z nas ma swój ustalony, sprawdzony sposób na zaplanowanie swoich obowiązków – w to nie wątpimy! Tym bardziej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym ogarniaczom - tworzymy kalendarze skrojone na Twoją miarę. Na miarę Twojego biznesu.

Jedno słowo, które w pierwszej kolejności odpowiada za sukces? ORGANIZACJA. Temat bardzo ważny w biznesie. Wierzymy, że masz tego świadomość, dlatego tu jesteś. Dlatego my - dla Ciebie, dla Twojego biznesu wydajemy skrojony na miarę planer dla wizażystki. Piękno i funkcjonalność w jednym. Spięty gumką, na kole, wydany na najlepszej jakości papierze terminarz dla wizażystki to must have tego roku. I przyszłego na pewno też. Jedyny taki planer stworzony we współpracy z profesjonalnymi wizażystkami, odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby. Terminarz dzienny przewiduje sporo miejsca na zapisywanie klientów, wizyta co 30 minut – sama decydujesz, ile czasu poświęcisz danemu klientowi. Twój zawód prężnie działa w soboty – wiemy o tym, dlatego nie pomijamy tego dnia, masz tam bardzo dużo przestrzeni na różnego rodzaju zapiski. Budżet – słowo, które może przerażać. Nie Ciebie – nie, gdy posiadasz planer wizażystki. Kalendarz wizażysty przewiduje sporo miejsca na rozpisanie wydatków i wpływów. Możesz kontrolować finanse za pomocą podsumowań, które są dostępne zawsze na koniec miesiąca. Listy zakupów i zamówień do Twojego salonu też na pewno się przydadzą. Nie zapomnisz o żadnej comiesięcznej opłacie w Twoim salonie z szablonem „opłaty stałe”. Pewnie już jesteś spokojna o wydatki? Rozumiemy dlaczego.