Kalendarz fryzjerski 2022

Kalendarz Fryzjerski 2022

Planer od OgarniamSię stworzony specjalnie dla Fryzjerów!

Idealny planer dla Twojego biznesu

Wybierz planer, który dopasujesz do swojej firmy - niech będzie jedyny w swoim rodzaju!

TWORZONY RAZEM Z EKSPERTAMI

Wierzymy, że osobami, które najlepiej zaplanują pracę w salonie fryzjerskim są Fryzjerzy! Dlatego, aby najlepiej dostosować planer do Twoich potrzeb, tworząc ten kalendarz konsultowaliśmy nasze pomysły z przedstawicielami tego zawodu!

PIĘKNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Twarda oprawa z gumką zapewnia mu wytrzymałość. Możesz zdecydować, jaką okładkę wybierasz i zamieścić na niej nazwę swojego salonu.

PROSTY I PORĘCZNY

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Wewnątrz znajdziesz dużo miejsca na rozpisanie wizyt klientów.

Wybierz planer idealny dla Twojego biznesu

WyTRZYMAŁA OKŁADKA

Planer posiada twardą, trwałą oprawę . Możesz wybrać jeden z dwóch pięknych wzorów i dodać na nim nazwę Twojego salonu fryzjerskiego lub hasło, które najlepiej definiuje Twój bizes. Dodatkowo, istnieje możliwość dodania gumki spinającej planer.

wygodny i Poręczny

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Umieściliśmy mały kalendarz miesięczny przy rozkładach dziennych i tygodniowych - dzięki temu możesz mieć szybki podgląd na cały miesiąc.

WIEMY, CO MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

Przewidzieliśmy, że może Ci się przydać więcej miejsca na rozpisanie soboty, niż oferują to zwykłe kalendarze! Ponadto będziesz mieć zaznaczone święta i dużo miejsca na Twoje notatki! Znajdziesz również wiele szablonów, które pomogą Ci ogarnąć Twój biznes!

Piękne okładki

Proponujemy cudowne okładki na każdy gust.

ogarniam biznes okladki stojace 2

Praktyczny i funkcjonalny

Twój kalendarz będzie oprawiony w twardą i trwałą okładkę. Dodatkowo w planerach bez personalizacji umieszczamy gumkę spinającą, która umożliwi zamknięcie Twojego planera.

ogarniam biznes kwiaty gumka

Dopracowane wnętrze

Do wyboru rozkład tygodniowy lub weekendowo-tygodniowy - dostosowane do potrzeb Twojego salonu fryzjerskiego.

Specjalne strony, z którymi ogarniesz swój biznes

Zadbaliśmy o to, aby Kalendarz Fryzjerski był nie tylko stylowy i piękny, ale również funkcjonalny. Znajdziesz w nim miejsce na tygodniowe podsumowania wpływów i wydatków, listy zakupów i zamówień do Twojego salonu, miejsce na zapisanie adresów i kontaktów do klientów. Nie zapomnisz też o żadnej comiesięcznej opłacie w Twoim salonie z szablonem opłaty stałe.

Jedyny i niepowtarzalny dzięki personalizacji

Wybierz wzór okładki, dodaj na nią imię, nazwę Twojego salonu fryzjerskiego lub np. hasło, które najlepiej oddaje misję Twojej firmy i stwórz Twój unikatowy planer.

ogarniam biznes zlote liscie okladka z gumka

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze funkcjonalność i jakość wykorzystywanych materiałów.

Wysokiej jakości papier

Nasze kalendarze tworzone są na papierze o gramaturze 100 g. Papier ten jest znacznie grubszy niż w typowych zeszytach. Dzięki temu nic nie przebija i świetnie pisze się po kartach planera.

Produkowany w Polsce

Zarówno papier, jak i okładki, produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!

Kalendarz Fryzjerski OgarniamSię

Wszystko pod kontrolą z planerem stworzonym specjalnie dla Twojego biznesu!

planery 2020 zielnik pies
Cześć!
Prowadząc własny biznes nie mogłam nie pomyśleć o specjalnym planerze, który ułatwiłby ogarnianie innym przedsiębiorcom. Dlatego postanowiłam skonsultować się z przedstawicielami różnych branż, aby stworzyć specjalny kalendarz, który byłby przydatny w ich firmach. Mój pomysł spotkał się z dużym entuzjazmem i chęcią pomocy z Waszej strony! Dzięki takiej współpracy powstał Kalendarz Fryzjerski – specjalny terminarz dostosowany do specyfiki tej branży! 😉 Ze względu na zawarte w nim specjalne szablony i większą ilość miejsca na rozpisanie soboty  jestem przekonana, że świetnie sprawdzi się on w Twoim salonie fryzjerskim!
 
Magda i cały Zespół OgarniamSię

Nożyczki w ręce… to znaczy długopisy! Kalendarz do salonu fryzjerskiego już gotowy.

Wierzymy, że dobra organizacja swojej pracy to pierwszy krok w stronę sukcesu. Każdy z nas ma swój ustalony, sprawdzony sposób na zaplanowanie swoich obowiązków – w to nie wątpimy! Tym bardziej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym ogarniaczom - tworzymy kalendarze skrojone na Twoją miarę. Na miarę Twojego biznesu.

Organizacja! To podstawa – przyzna to każdy, kto spróbował cokolwiek ogarnąć. Jest to proces niełatwy, ale możliwy i dostępny dla każdego – tak, dla mistrza cięcia też! Z pomocą w ogarnianiu morza obowiązków przybywa planer dla fryzjera! To naprawdę jedyne takie narzędzie na rynku – dopracowany detal, estetyka i funkcjonalność. Wszystko w jednym miejscu. Wszystko dla Ciebie. Skroiliśmy z najlepszej jakości papieru terminarz na miarę mistrza nożyczek. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich najlepszych cech tego kalendarza dla fryzjera, ale spróbujemy powiedzieć Ci chociaż o kilku. Dbamy o Ciebie – w planerze zaznaczone są innym kolorem święta, żebyś nie zapisywała klientów w dni wolne od pracy. Terminarz dnia rozpisany jest co pół godziny – dla Twojej wygody wizyty możesz wpisywać w odpowiednich odstępach czasowych. Zdajemy sobie sprawę jak wiele czasu spędzasz w pracy w soboty, dlatego kalendarz fryzjera przewiduje mnóstwo miejsca na Twoje zapiski. To tylko 3 zalety, a my już wiemy, że to właśnie kalendarz do Twojego salonu fryzjerskiego! A to nie wszystko! Specjalnym dodatkiem, który możesz sobie sprawić do terminarza fryzjera, jest karta klienta. Jest to notes, który pozwoli Ci poznać swoje klientki jeszcze lepiej – możesz stworzyć całą historię odwiedzin, zapisywać rodzaj włosa, usługi, daty spotkań. To wielkie ułatwienie dla Ciebie i dla Twoich klientów.