Kalendarz fotografa 2020

Kalendarz Fotografa

Planer od OgarniamSię stworzony specjalnie dla Fotografów!

Idealny planer dla Twojego biznesu

Wybierz planer, który dopasujesz do swojej firmy - niech będzie jedyny w swoim rodzaju!

TWORZONY RAZEM Z EKSPERTAMI

Wierzymy, że osobami, które najlepiej zaplanują pracę w branży foto są Fotografowie! Dlatego, aby najlepiej dostosować planer do Twoich potrzeb, tworząc ten kalendarz konsultowaliśmy nasze pomysły z przedstawicielami tego zawodu!

PIĘKNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Twarda oprawa z gumką zapewnia mu wytrzymałość. Możesz zdecydować, jaką okładkę wybierasz i zamieścić na niej wybrany prze siebie napis.

PROSTY I PORĘCZNY

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Wewnątrz znajdziesz miejsce na wpisanie terminów aż do 2022 roku!​

Wybierz planer idealny dla Twojego biznesu

WyTRZYMAŁA OKŁADKA

Planer posiada twardą, trwałą oprawę . Możesz wybrać jeden z dwóch pięknych wzorów i dodać na nim swoje nazwisko lub hasło, które najlepiej definiuje Twój bizes. Dodatkowo, istnieje możliwość dodania gumki spinającej planer.

wygodny i Poręczny

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Umieściliśmy mały kalendarz miesięczny przy rozkładach dziennych i tygodniowych - dzięki temu możesz mieć szybki podgląd na cały miesiąc.

WIEMY, CO MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

Przewidzieliśmy, że może Ci się przydać więcej miejsca na rozpisanie soboty, niż oferują to zwykłe kalendarze! Ponadto będziesz mieć miejsce na wpisanie terminów aż do 2022 i dużo miejsca na Twoje notatki! Znajdziesz również wiele szablonów, które pomogą Ci ogarnąć Twój biznes!

Piękne okładki

Proponujemy cudowne okładki na każdy gust.

Praktyczny i funkcjonalny

Twój kalendarz będzie oprawiony w twardą i trwałą okładkę. Dodatkowo możesz wybrać gumkę spinającą, która umożliwi zamknięcie Twojego planera.

Dopracowane wnętrze

Do wyboru rozkład tygodniowy lub weekendowo-tygodniowy - dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

Specjalne strony, z którymi ogarniesz swój biznes

Zadbaliśmy o to, aby Kalendarz Fotografa był nie tylko stylowy i piękny, ale również funkcjonalny. Znajdziesz w nim miejsce na zapisanie informacji kontaktowych i adresów swoich klietów, podsumowania wpływów i wydatków i wiele innych.

Jedyny i niepowtarzalny dzięki personalizacji

Wybierz wzór okładki, dodaj na nią imię, nazwisko lub np. hasło, które najlepiej oddaje misję Twojej firmy i stwórz Twój unikatowy planer.

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze funkcjonalność i jakość wykorzystywanych materiałów.​

Wysokiej jakości papier

Nasze kalendarze tworzone są na papierze o gramaturze 100 g. Papier ten jest znacznie grubszy niż w typowych zeszytach. Dzięki temu nic nie przebija i świetnie pisze się po kartach planera.

Produkowany w Polsce

Zarówno papier, jak i okładki, produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!

Kalendarz Fotografa OgarniamSię

Wszystko pod kontrolą z planerem stworzonym specjalnie dla Twojego biznesu!

  planery 2020 zielnik pies
  Cześć!
  Prowadząc własny biznes nie mogłam nie pomyśleć o specjalnym planerze, który ułatwiłby ogarnianie innym przedsiębiorcom. Dlatego postanowiłam skonsultować się z przedstawicielami różnych branż, aby stworzyć specjalny kalendarz, który byłby przydatny w ich firmach. Mój pomysł spotkał się z dużym entuzjazmem i chęcią pomocy z Waszej strony! Dzięki takiej współpracy powstał Kalendarz Fotografa – specjalny terminarz dostosowany do specyfiki branży foto! 😉 Ze względu na zawarte w nim specjalne szablony i większą ilość miejsca na rozpisanie soboty  jestem przekonana, że świetnie sprawdzi się on w Twoim biznesie!
   
  Magda i cały Zespół OgarniamSię

  Plannery z myślą o Tobie – Kalendarz Fotografa

  Wierzymy, że dobra organizacja swojej pracy to pierwszy krok w stronę sukcesu. Każdy z nas ma swój ustalony, sprawdzony sposób na zaplanowanie swoich obowiązków – w to nie wątpimy! Tym bardziej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym ogarniaczom - tworzymy kalendarze skrojone na Twoją miarę. Na miarę Twojego biznesu.