Kalendarz florysty 2022

Kalendarz Florysty 2022

Planer od OgarniamSię stworzony specjalnie dla Florystów!

Idealny planer dla Twojego biznesu

Wybierz planer, który dopasujesz do swojej firmy - niech będzie jedyny w swoim rodzaju!

TWORZONY RAZEM Z EKSPERTAMI

Wierzymy, że osobami, które najlepiej zaplanują pracę w kwiaciarni są Floryści! Dlatego, aby najlepiej dostosować planer do Twoich potrzeb, tworząc ten kalendarz konsultowaliśmy nasze pomysły z przedstawicielami tego zawodu!

PIĘKNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Twarda oprawa z gumką zapewnia mu wytrzymałość. Możesz zdecydować, jaką okładkę wybierasz i zamieścić na niej nazwę swojej kwiaciarni.

PROSTY I PORĘCZNY

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Wewnątrz znajdziesz miejsce na wpisanie terminów aż do 2022 roku!​

Wybierz planer idealny dla Twojego biznesu

WyTRZYMAŁA OKŁADKA

Planer posiada twardą, trwałą oprawę . Możesz wybrać jeden z dwóch pięknych wzorów i dodać na nim nazwę Twojej kwiaciarni lub hasło, które najlepiej definiuje Twój bizes. Dodatkowo, istnieje możliwość dodania gumki spinającej planer.

wygodny i Poręczny

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Umieściliśmy mały kalendarz miesięczny przy rozkładach dziennych i tygodniowych - dzięki temu możesz mieć szybki podgląd na cały miesiąc.

WIEMY, CO MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

Przewidzieliśmy, że może Ci się przydać więcej miejsca na rozpisanie soboty, niż oferują to zwykłe kalendarze! Ponadto będziesz mieć miejsce na wpisanie terminów aż do 2022 i dużo miejsca na Twoje notatki! Znajdziesz również wiele szablonów, które pomogą Ci ogarnąć Twój biznes!

Piękne okładki

Proponujemy cudowne okładki na każdy gust.

ogarniam biznes okladki stojace 2

Praktyczny i funkcjonalny

Twój kalendarz będzie oprawiony w twardą i trwałą okładkę. Dodatkowo w planerach bez personalizacji umieszczamy gumkę spinającą, która umożliwi zamknięcie Twojego planera.

ogarniam biznes kwiaty gumka

Dopracowane wnętrze

Do wyboru rozkład tygodniowy lub weekendowo-tygodniowy - dostosowane do potrzeb Twojej kwiaciarni.

Specjalne strony, z którymi ogarniesz swój biznes

Zadbaliśmy o to, aby Kalendarz Florysty był nie tylko stylowy i piękny, ale również funkcjonalny. Znajdziesz w nim miejsce na tygodniowe podsumowania wpływów i wydatków, listy zakupów i zamówień do Twojej kwiaciarni, miejsce na zapisanie adresów i kontaktów do klientów. Nie zapomnisz też o żadnej comiesięcznej opłacie w Twojej kwiaciarni z szablonem opłaty stałe.

Jedyny i niepowtarzalny dzięki personalizacji

Wybierz wzór okładki, dodaj na nią imię, nazwę Twojej kwiaciarni lub np. hasło, które najlepiej oddaje misję Twojej firmy i stwórz Twój unikatowy planer.

ogarniam biznes zlote liscie okladka z gumka

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze funkcjonalność i jakość wykorzystywanych materiałów.

Wysokiej jakości papier

Nasze kalendarze tworzone są na papierze o gramaturze 100 g. Papier ten jest znacznie grubszy niż w typowych zeszytach. Dzięki temu nic nie przebija i świetnie pisze się po kartach planera.

Produkowany w Polsce

Zarówno papier, jak i okładki, produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!

Kalendarz Florysty OgarniamSię

Wszystko pod kontrolą z planerem stworzonym specjalnie dla Twojego biznesu!

planery 2020 zielnik pies
Cześć!
Prowadząc własny biznes nie mogłam nie pomyśleć o specjalnym planerze, który ułatwiłby ogarnianie innym przedsiębiorcom. Dlatego postanowiłam skonsultować się z przedstawicielami różnych branż, aby stworzyć specjalny kalendarz, który byłby przydatny w ich firmach. Mój pomysł spotkał się z dużym entuzjazmem i chęcią pomocy z Waszej strony! Dzięki takiej współpracy powstał Kalendarz Florysty – specjalny terminarz dostosowany do specyfiki branży florystycznej! 😉 Ze względu na zawarte w nim specjalne szablony i większą ilość miejsca na rozpisanie soboty  jestem przekonana, że świetnie sprawdzi się on w Twojej kwiaciarni!
 
Magda i cały Zespół OgarniamSię

Plannery z myślą o Tobie – Kalendarz Florysty

Wierzymy, że dobra organizacja swojej pracy to pierwszy krok w stronę sukcesu. Każdy z nas ma swój ustalony, sprawdzony sposób na zaplanowanie swoich obowiązków – w to nie wątpimy! Tym bardziej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym ogarniaczom - tworzymy kalendarze skrojone na Twoją miarę. Na miarę Twojego biznesu.

Terminarz florysty to nie tylko zwykły planer, myślimy nawet, że to coś więcej niż klasyczny kalendarz! Przede wszystkim ważne jest byś zawsze miał go przy sobie, dzięki czemu żadna myśl Ci nie ucieknie. Dodatkowe zamówienia? Deadline’y? Szkolenia w ciągu tygodnia? Telefony się urywają? Dzwoni klient i musisz zapisać coś na szybko? To narzędzie, które pomoże zebrać Ci wszystkie ważne terminy, notatki, zapiski w jednym miejscu, a zdajemy sobie sprawę z tego, że w biznesie trzeba mieć oczy dookoła głowy! Pozwól sobie na uporządkowanie, zaplanowanie swojego czasu - prowadzenie swojej działalności z sukcesem to Twój cel, Twoim narzędziem jest niezastąpiony, jedyny taki na rynku, kalendarz florysty. Prowadzenie planera pozwala zyskać świeże spojrzenie na pracę i zerknąć z boku, czy na pewno wszystko funkcjonuje odpowiednio. Planer to też swego rodzaju regularność – wprowadź dobre nawyki do Twojego biznesu. Planowanie jest fajne! I naprawdę wiele ułatwia. Kontrola swojego kalendarza, pilnowanie terminów spotkań w nowoczesnym biznesie to już za mało. Musisz mieć pełen wachlarz możliwości, a planer florystki zapewnia Ci przede wszystkim przestrzeń na Listy to do, check listy, kontrolę wydatków i stałych zleceń, drobne zapiski, swobodne notatki, które mogą przeobrazić się w pomysł wart uwagi.