Kalendarz cukiernika 2022

Kalendarz Cukiernika 2022

Planer od OgarniamSię stworzony specjalnie dla Cukierników!

Idealny planer dla Twojego biznesu

Wybierz planer, który dopasujesz do swojej firmy - niech będzie jedyny w swoim rodzaju!

TWORZONY RAZEM Z EKSPERTAMI

Wierzymy, że osobami, które najlepiej zaplanują pracę w cukierni są Cukiernicy! Dlatego, aby najlepiej dostosować planer do Twoich potrzeb, tworząc ten kalendarz konsultowaliśmy nasze pomysły z przedstawicielami tego zawodu!

PIĘKNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Twarda oprawa z gumką zapewnia mu wytrzymałość. Możesz zdecydować, jaką okładkę wybierasz i zamieścić na niej nazwę swojej cukierni.

PROSTY I PORĘCZNY

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Wewnątrz znajdziesz dużo miejsca do planowania weekendów!

Wybierz planer idealny dla Twojego biznesu

WyTRZYMAŁA OKŁADKA

Planer posiada twardą, trwałą oprawę . Możesz wybrać jeden z dwóch pięknych wzorów i dodać na nim nazwę Twojej cukierni lub hasło, które najlepiej definiuje Twój bizes. Dodatkowo, istnieje możliwość dodania gumki spinającej planer.

wygodny i Poręczny

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Umieściliśmy mały kalendarz miesięczny przy rozkładach dziennych i tygodniowych - dzięki temu możesz mieć szybki podgląd na cały miesiąc.

WIEMY, CO MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

Przewidzieliśmy, że może Ci się przydać więcej miejsca na rozpisanie weekendów, niż oferują to zwykłe kalendarze! Dodaliśmy też kalendarz roczny - miejsce na zapisanie ważnych dat i szkoleń. Znajdziesz również wiele szablonów, które pomogą Ci ogarnąć Twój biznes!

Piękne okładki

Proponujemy cudowne okładki na każdy gust.

ogarniam biznes okladki stojace 2

Praktyczny i funkcjonalny

Twój kalendarz będzie oprawiony w twardą i trwałą okładkę. Dodatkowo w planerach bez personalizacji umieszczamy gumkę spinającą, która umożliwi zamknięcie Twojego planera.

ogarniam biznes kwiaty gumka

Dopracowane wnętrze

Do wyboru rozkład tygodniowy lub weekendowo-tygodniowy - dostosowane do potrzeb Twojej cukierni.

Specjalne strony, z którymi ogarniesz swój biznes

Zadbaliśmy o to, aby Kalendarz Cukiernika był nie tylko stylowy i piękny, ale również funkcjonalny. Znajdziesz w nim miejsce na tygodniowe podsumowania wpływów i wydatków, listy zakupów i zamówień do Twojej cukierni, miejsce na zapisanie adresów i kontaktów do klientów. Nie zapomnisz też o żadnej comiesięcznej opłacie w Twojej cukierni z szablonem opłaty stałe.

Jedyny i niepowtarzalny dzięki personalizacji

Wybierz wzór okładki, dodaj na nią imię, nazwę Twojej cukierni lub np. hasło, które najlepiej oddaje misję Twojej firmy i stwórz Twój unikatowy planer.

ogarniam biznes zlote liscie okladka z gumka

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym i kreatywnym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze estetykę i funkcjonalność.​

Wysokiej jakości papier

Nasze planery tworzone są na papierze o gramaturze 100 g. Papier ten jest znacznie grubszy niż w typowych zeszytach. Dzięki temu nic nie przebija i świetnie pisze się po kartach planera.

Produkowany w Polsce

Zarówno papier, jak i okładki produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!

Kalendarz Cukiernika OgarniamSię

Wszystko pod kontrolą z planerem stworzonym specjalnie dla Twojego biznesu!

planery 2020 zielnik pies
Cześć!
Prowadząc własny biznes nie mogłam nie pomyśleć o specjalnym planerze, który ułatwiłby ogarnianie innym przedsiębiorcom. Dlatego postanowiłam skonsultować się z przedstawicielami różnych branż, aby stworzyć specjalny kalendarz, który byłby przydatny w ich firmach. Mój pomysł spotkał się z dużym entuzjazmem i chęcią pomocy z Waszej strony! Dzięki takiej współpracy powstał Kalendarz Cukiernika – specjalny terminarz dostosowany do specyfiki branży cukierniczej! 😉 Ze względu na zawarte w nim specjalne szablony i większą ilość miejsca na rozpisanie weekendów  jestem przekonana, że świetnie sprawdzi się on w Twojej cukierni!
 
Magda i cały Zespół OgarniamSię

Upiecz swój sukces z Planerem Cukiernika

Wierzymy, że dobra organizacja swojej pracy to pierwszy krok w stronę sukcesu. Każdy z nas ma swój ustalony, sprawdzony sposób na zaplanowanie swoich obowiązków – w to nie wątpimy! Tym bardziej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym ogarniaczom - tworzymy kalendarze skrojone na Twoją miarę. Na miarę Twojego biznesu.

Po pierwsze: dobrze zaplanuj swoją pracę. Brzmi banalnie? Tylko w teorii. Perfekcyjna organizacja swojej pracy to już połowa sukcesu. Po drugie: nie martw się, Ogarniamsię.pl śpieszy z pomocą w tym trudnym zadaniu – przekazujemy w Twoje ręce supernarzędzie do pracy w biznesie cukierniczym. A w Twoim przypadku sukces SMAKUJE najlepiej, prawda? Pozwól sobie na wsparcie i korzystaj na co dzień z terminarza cukiernika. Jako mistrz smaku zdajesz sobie doskonale sprawę z istoty porządku i ładu, wiesz, że istotne są detale. Nie zapominaj o nich w codzienności – umówione spotkania, niespodziewane zamówienia, towar, który trzeba uzupełnić – zapisane, zapamiętane. Przewidzieliśmy wszystkie sytuacje, w których planer cukiernika spełni swoje zadanie. Ten niepozorny, bardzo poręczny kalendarz skrywa w sobie wiele przestrzeni na zadania specjalne. Możesz podsumowywać swoje tygodniowe wydatki, co na pewno pomoże Ci planować budżet. Wiemy, że na słodycze można wydawać krocie, ale zdajemy sobie sprawę, że biznes rządzi się swoimi prawami. Rozumiejąc Twoje potrzeby, stworzyliśmy planer cukiernika przy pomocy innych mistrzów z branży. To narzędzie pomoże Ci zaplanować pracę, oszczędzić czas, który możesz wykorzystać na bycie najlepszym w swoim słodkim fachu.