Idealny prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Z czym kojarzy Wam się czerwiec? Gdyby zapytać uczniów, odpowiedź byłaby jednogłośna - z końcem roku i początkiem wakacji! Zanim jednak zaczną się wakacje, zwyczajowo w szkołach odbywa się zakończenie roku szkolnego, będące uroczystym podsumowaniem osiągnięć. Stanowi ono również świetną okazję, by podziękować nauczycielom za całe 10 miesięcy wytężonej pracy w szkole (lub zdalnie ;)).

Planer Nauczyciela 2022/2023 Watercolour
Co roku uczniowie i ich rodzice głowią się, jaki prezent dla nauczyciela na zakończenie roku będzie idealny. Jasne, można wybrać klasykę - bukiet kwiatów czy słodycze. Te pomysły są ponadczasowe, ale również... nieco przewidywalne. A gdyby tak sprezentować nauczycielowi coś zarówno pięknego, jak i niezwykle użytecznego?

Warto również sprawić, by nauczyciel poczuł, że prezent został wybrany specjalnie dla niego - w końcu każdy z nas lubi być traktowany w sposób wyjątkowy.
planer studenta tydzien na dwóch stronach w poziomie
Z pomocą w wyborze takiego prezentu przychodzą nasze Planery Nauczyciela. Dzięki możliwości wybrania jednej z 4 cudownych okładek oraz spersonalizowania prezentu poprzez dodanie własnego napisu (może będzie to imię i nazwisko, a może wyjątkowa dedykacja od klasy?) taki planer staje się wyjątkową pamiątką, którą każdy nauczyciel z całą pewnością doceni - i wykorzysta w swojej pracy w kolejnym roku szkolnym. Czy to nie brzmi świetnie?
planer nauczyciela rozklad dzwonkow i przerw

Dlaczego planer to dobry pomysł na prezent dla nauczyciela?

Planer Nauczyciela 2022/2023 Sky 2
Jestem Magda i prowadzę bloga OgarniamSię. Miło mi Cię u nas gościć.
[sfp-page-plugin url=https://www.facebook.com/planerogarniamsie/ timeline =true locale=pl_PL height=400 show_facepile=false timeline=false]