Planer na ścianę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zacznij ogarniać swoje życie z planerem na ścianę

Nie od dziś wiadomo, że planery ścienne to niezwykle funkcjonalne i pomocne narzędzia do planowania. Jeśli nie miałaś jeszcze z nimi do czynienia, to niech ten tekst będzie dla Ciebie sygnałem, że czas najwyższy wypróbować to rozwiązanie!

Planer na ścianę to idealna opcja dla osób, które lubią częste przypominajki i rzucające się w oczy komunikaty. Bo jak mogłabyś zapomnieć o zaplanowanej wizycie u fryzjera w piątek na 9:00, skoro dwa tygodnie temu zapisałaś ją wielkim, czerwonym napisem, który aż krzyczy do Ciebie za każdym razem, kiedy wchodzisz do kuchni i przechodzisz obok swojego planera ściennego? Tak, tak wiemy, że się da, ale ryzyko jest troszkę zminimalizowane.

Planer na ścianę może być tak różny jak kolory ścian, na których go wieszasz

Nie wiemy jak Ty, ale niektórzy z nas idąc do sklepu przed planowanym remontem wręcz toną w ilości fantastycznych kolorów, które chcieliby mieć na ścianach. Zaczynając od różu, przez milion odcieni beży, kończąc na magicznej farbie o nazwie “Lazurowe Wybrzeże” czyli kolorze pomiędzy niebieskim, a zielonym, który jednak nie wygląda jak morski. Ahhh skomplikowane, ale mamy nadzieję, że u nas nie będzie aż tak trudno, chociaż nasze planery ścienne nieco się od siebie różnią.

Główne różnice pomiędzy naszymi planerami na ścianę to format (mamy dostępne dwa różne – A4 i A3) oraz układ (do wyboru pionowy lub poziomy).

W naszych planerach ściennych pojawiają się również różne wersje wkładów, dzięki czemu niezależnie od tego, czy potrzebujesz planerów miesięcznych z miejscem na notatki, rodzinnej wersji planera ściennego, czy po prostu poglądowego rozpisania bieżącego roku, w OgarniamSię znajdziesz coś dla siebie!

Do kolorów swojego wnętrza możesz również dobrać planer na ścianę z najbardziej pasującą okładką albo… wybrać planer ścienny, który wcale jej nie posiada!

Decyzja może być równie ciężka jak ta w sklepie budowlanym, ale wierzymy, że uda Ci się znaleźć swoje planerowe Lazurowe Wybrzeże.

Planer na ścianę… niekoniecznie wiszący na ścianie?

U nas dzieją się nawet takie cuda! Niektóre nasz planery ścienne są do tego stopnia uniwersalne, że nadają się również do położenia na biurko jako biuwary, czyli podkładki. Zaskoczona? Jeśli nie lubisz bawić się w wieszanie rzeczy na ścianach lub po prostu nie masz do tego warunków to ich dodatkową zaletą jest to, że nie będziesz musiała wbijać gwoździ, brudzić ścian różnymi taśmami ani denerwować się, kiedy kalendarz nie chce wisieć prosto.

Pssst… polecamy również naszą kategorię kalendarzy na biurko (w formie podkładek i planerów stojących), które mogą być świetną alternatywą niewymagającą ingerencji młotka.

Planer na ścianę, czyli pogotowie kryzysowe dla zapominalskich współlokatorów

Jeśli w Twoim domu tylko Ty jesteś fanką planowania i ogarniania to bardzo możliwe, że innym domownikom zdarza się o czymś zapomnieć. A może pojawiła się kiedyś sytuacja, że zapisałaś coś istotnego dla innych w swoim planerze, ale nikt poza Tobą nie miał do tego wglądu i informacja okazała się całkowicie nieprzydatna albo zapomniana? Z planerami na ścianę Ty oraz Twoi współlokatorzy i/lub bliscy możecie tego uniknąć! Kiedy powiesicie planer ścienny w ogólnodostępnym miejscu, każdy będzie wiedział o jego istnieniu oraz będzie miał możliwość podglądać zapiski i dodawać własne życie stanie się o wiele prostsze. Nagle przestaniecie robić przegląd samochodu w ostatnim momencie, a Panie z rejestracji nie będą już dzwonić do Twojego męża, żeby zapytać, gdzie jest, bo lekarz na niego czeka.

A Ty? W tym roku postawisz na któryś z planerów ściennych od OgarniamSię? A może lepiej zapytać od razu, na który się zdecydujesz?