Kalendarz kosmetyczki 2022

Kalendarz Kosmetyczki 2022

Planer od OgarniamSię stworzony specjalnie dla Kosmetyczek!

Idealny planer dla Twojego biznesu

Wybierz planer, który dopasujesz do swojej firmy - niech będzie jedyny w swoim rodzaju!

TWORZONY RAZEM Z EKSPERTAMI

Wierzymy, że osobami, które najlepiej zaplanują pracę w branży kosmetycznej są Kosmetyczki! Dlatego, aby najlepiej dostosować planer do Twoich potrzeb, tworząc ten kalendarz konsultowaliśmy nasze pomysły z przedstawicielkami tego zawodu!

PIĘKNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Twarda oprawa z gumką zapewnia mu wytrzymałość. Możesz zdecydować, jaką okładkę wybierasz i zamieścić na niej nazwę swojego salonu kosmetycznego.

PROSTY I PORĘCZNY

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Wewnątrz znajdziesz dużo miejsca na rozpisanie wizyt klientów.

Wybierz planer idealny dla Twojego biznesu

WyTRZYMAŁA OKŁADKA

Planer posiada twardą, trwałą oprawę . Możesz wybrać jeden z dwóch pięknych wzorów i dodać na nim nazwę Twojego salonu kosmetycznego lub hasło, które najlepiej definiuje Twój bizes. Dodatkowo, istnieje możliwość dodania gumki spinającej planer.

wygodny i Poręczny

Dopasowany do Ciebie i Twojego tempa pracy - w poręcznym formacie zawsze będzie tam, gdzie go potrzebujesz. Umieściliśmy mały kalendarz miesięczny przy rozkładach dziennych i tygodniowych - dzięki temu możesz mieć szybki podgląd na cały miesiąc.

WIEMY, CO MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ

Przewidzieliśmy, że może Ci się przydać więcej miejsca na rozpisanie soboty, niż oferują to zwykłe kalendarze! Ponadto będziesz mieć zaznaczone święta i dużo miejsca na Twoje notatki! Znajdziesz również wiele szablonów, które pomogą Ci ogarnąć Twój biznes!

Piękne okładki

Proponujemy cudowne okładki na każdy gust.

ogarniam biznes obie okladki stojace

Praktyczny i funkcjonalny

Twój kalendarz będzie oprawiony w twardą i trwałą okładkę. Dodatkowo w planerach bez personalizacji umieszczamy gumkę spinającą, która umożliwi zamknięcie Twojego planera.

ogarniam biznes kwiaty gumka

Dopracowane wnętrze

Do wyboru rozkład tygodniowy lub weekendowo-tygodniowy - dostosowane do potrzeb Twojego salonu kosmetycznego.

Specjalne strony, z którymi ogarniesz swój biznes

Zadbaliśmy o to, aby Kalendarz Kosmetyczki był nie tylko stylowy i piękny, ale również funkcjonalny. Znajdziesz w nim miejsce na tygodniowe podsumowania wpływów i wydatków, listy zakupów i zamówień do Twojego salonu, miejsce na zapisanie adresów i kontaktów do klientów. Nie zapomnisz też o żadnej comiesięcznej opłacie w Twoim salonie kosmetycznym z szablonem opłaty stałe.

Jedyny i niepowtarzalny dzięki personalizacji

Wybierz wzór okładki, dodaj na nią imię, nazwę Twojego salonu kosmetycznego lub np. hasło, które najlepiej oddaje misję Twojej firmy i stwórz Twój unikatowy planer.

ogarniam biznes zlote liscie okladka z gumka

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze funkcjonalność i jakość wykorzystywanych materiałów.

Wysokiej jakości papier

Nasze kalendarze tworzone są na papierze o gramaturze 100 g. Papier ten jest znacznie grubszy niż w typowych zeszytach. Dzięki temu nic nie przebija i świetnie pisze się po kartach planera.

Produkowany w Polsce

Zarówno papier, jak i okładki, produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!

Kalendarz Kosmetyczki OgarniamSię

Wszystko pod kontrolą z planerem stworzonym specjalnie dla Twojego biznesu!

planery 2020 zielnik pies
Cześć!
Prowadząc własny biznes nie mogłam nie pomyśleć o specjalnym planerze, który ułatwiłby ogarnianie innym przedsiębiorcom. Dlatego postanowiłam skonsultować się z przedstawicielami różnych branż, aby stworzyć specjalny kalendarz, który byłby przydatny w ich firmach. Mój pomysł spotkał się z dużym entuzjazmem i chęcią pomocy z Waszej strony! Dzięki takiej współpracy powstał Kalendarz Kosmetyczki – specjalny terminarz dostosowany do specyfiki branży beauty! 😉 Ze względu na zawarte w nim specjalne szablony i większą ilość miejsca na rozpisanie soboty  jestem przekonana, że świetnie sprawdzi się on w Twoim salonie kosmetycznym!
 
Magda i cały Zespół OgarniamSię

Czas na odświeżenie systemu Twojej pracy - Kalendarz Kosmetyczki

Wierzymy, że dobra organizacja swojej pracy to pierwszy krok w stronę sukcesu. Każdy z nas ma swój ustalony, sprawdzony sposób na zaplanowanie swoich obowiązków – w to nie wątpimy! Tym bardziej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym ogarniaczom - tworzymy kalendarze skrojone na Twoją miarę. Na miarę Twojego biznesu.

Nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić jak radziłaś sobie w ogarnianiu tych wszystkich klientów bez terminarza dla kosmetyczki! Wszyscy doskonale wiemy, jak istotny w prowadzeniu własnego biznesu jest plan. To jedna z pierwszych podstawowych czynności, jakie się wykonuje przed podjęciem ryzyka własnej działalności. Jesteśmy zdania, że dobra organizacja, dobry plan powinien być obecny każdego dnia – w tym celu powstał kalendarz do salonu kosmetycznego. Twój nowy ulubiony kalendarz! Jako estetka na pewno rozumiesz, jak ważne jest, by narzędzia do pracy były schludne i przejrzyste – dajemy Ci wybór związany z wyglądem terminarza kosmetyczki nie tylko na okładce, ale możesz dobrać odpowiednią szatę graficzną w środku – dopasowujemy się do Twojego biznesu. Wariant tylko tygodniowy czy również też z weekendami – Ty decydujesz. Twój zawód wymaga elastycznego podejścia do terminów. Kalendarz dla kosmetyczki to idealne narzędzie do planowania wizyt – karty wypełnione godzinami rozpisanymi co 30 minut, miejsce na dodatkowe notatki i zapiski, podgląd widoku danego miesiąca, święta zaznaczone, tak byś nie umawiała klientek na dni wolne od obowiązków. Dbamy o etykę pracy, tym bardziej, że Twoja branża wymaga bardzo skrupulatnego podejścia do godzin i dat. A i tak po drodze występują niekontrolowane wydarzenia – masz dużo przestrzeni na różnego rodzaju zapiski.