Fitness Planner

Fitness Planner

Planuj, ćwicz i śledź swoje postępy!

Planery dla osób aktywnych

Funkcjonalne planery stworzone z myślą o osobach, które chcą dbać o siebie i swoją kondycję. Fitness Planner pomoże Ci śledzić postępy, planować ćwiczenia i posiłki.

Planery w różnych wersjach dla Niej i dla Niego

Każde z Was ma nieco inne potrzeby. Wiedząc o tym, stworzyliśmy dwie wersje Fitness Plannera, aby zarówno właścicielki, jak i właściciele planerów mogli jak najlepiej z niego korzystać, planując i śledząc swoje aktywności i postępy!

Fitness Planner dla Niej

Fitness Planner dla Niego

Wybierz okładkę

Wierzymy, że każdy z Was znajdzie odpowiedni wzór dla siebie! Wybierz jedną z pięknych okładek!

Twarda oprawa

Twarda okładka zapewnia wyjątkową wytrzymałość a spirala ułatwia korzystanie i przeglądanie notatek.

Niepowtarzalny planer dzięki personalizacji

Niech Twój planer będzie taki jak Ty - jedyny w sowim rodzaju! Wybierz wzór okładki, dodaj na nią swój tekst i stwórz Twój unikatowy planer.

Fitness Planner OgarniamSię

Określ swoje cele!

Planujesz schudnąć? Albo zwiększyć masę mięśni? A może poprawić kondycję i wyrobić zdrowsze nawyki? Zależy nam, aby Fitness Planner przyniósł Ci jak najwięcej motywacji! Dlatego zadbaliśmy o to, aby strony zawarte w planerze pomogły Ci określać cele ogólne, miesięczne i tygodniowe!

Zaznaczaj postępy!

Warto zwracać uwagę na efekty swojej pracy! Dlatego w planerze znajdziesz miejsce do śledzenia zmian, jakie będą zachodziły w Twoim ciele! Ciesz się małymi sukcesami i planuj kolejne wyzwania!

Stwórz plan działania!

Cel to nie wszystko! Ważna jest droga do jego osiągnięcia. Fitness Planner pozwoli Ci przygotować szczegółowy plan działania, który możesz mieć zawsze pod ręką! Planuj posiłki i aktywności, zaznaczaj ilość przyjmowanych płynów i obserwuj, jak zmieniają się Twoje nawyki!

Wyciągaj wnioski

Twórz podsumowania i oceniaj swoje postępy! Coś nie wyszło? Zastanów się, co możesz zmienić w kolejnym miesiącu, aby poprawić swoje wyniki. Obserwujesz, że coś świetnie u Ciebie działa? Kontynuuj to! Z pewnością osiągniesz efekty o których marzysz!

190 stron z planami na cały rok

W każdym planerze znajdziesz różne szablony, które pomogą Ci w treningach oraz przy planowaniu posiłków. Liczba w kółku oznacza liczbę stron danego typu w planerze.

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym i motywującym do kolejnych wyzwań elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze estetykę i funkcjonalność.

Wysokiej jakości papier

Nasz Fitness Planner tworzony jest na papierze o gramaturze 100g. Dzięki takiemu, grubszemu niż w typowych zeszytach papierowi, nic nie przebija i świetnie pisze się po kartach planera.

Produkowany w Polsce

Zarówno papier, jak i okładki produkowane są w Polsce. Nawiązujemy współprace z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek, wykorzystywanych w naszych planerach.

Ręcznie robiony

Okładki produkowane są pojedynczo. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!

Zobacz co inni myślą o naszych planerach

Fantastyczny pomysł na planer ❤️. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Motywuje mnie do działania, a jego uzupełnianie to czysta przyjemność, polecam!
Angelika
Zweryfikowany klient
Jest przepiękny! Bardzo dokładnie zrobiony, uwielbiam go! Warto! Ma super rozpisany środek-już zaczęłam wypełniać 😀 bardzo dziękuję również za przemiły kontakt! ❤️
Aleksandra M.
Zweryfikowany klient
Dobrej jakości papier, ładny wydruk i naprawdę fajnie zaprojektowany, czego więcej potrzeba?
Daria
Zweryfikowany klient

Bądź w życiowej formie i czuj się wspaniale!

Kup Fitness Planner i zacznij działać.

planer szkolny, planer studenta Magda 1
Cześć!
Bardzo się cieszę, że mogę zaprezentować Ci najnowszą wersję Fitness Plannera! Zdrowy styl życia jest dla mnie bardzo ważny, dlatego też dużo radości sprawiało mi tworzenie dla Ciebie planera, który pomaga zorganizować ćwiczenia oraz dietę. Sama wiem, że czasami trudno się zmobilizować, jednak ten planer został skonstruowany w taki sposób, żeby umożliwić Ci stawianie sobie większych i mniejszych celów.  Liczę na to, że Fitness Planner wspomoże Cię w regularnym trenowaniu i wyrabianiu zdrowych nawyków! Chciałabym, żeby był on dla Ciebie źródłem motywacji i radości, gdy będziesz obserwować swoje postępy!

Magda i cały Zespół OgarniamSię