Organizacja Ślubu – narzędzia do planowania i organizacji ślubu oraz wesela

Planery ślubne

Piękne i funkcjonalne planery OgarniamSię

Planer Ślubny "Tak"

Trwały i solidny planer premium

ślubna lista zadań to do

Premium

Piękny planer ze złotymi elementami na okładce, gumką spinającą cały planer i dodatkową kieszonką w środku.

Twarda oprawa

Twarda i solidna okładka dodatkowo wzmocniona złotymi narożnikami. Stworzona, aby znieść wszelkie trudny użytkowania.

Plany bez dat

Kalendarze na 2019 i 2020 oraz 12 planów miesięcznych bez dat. oraz plany pozwalające przygotować Twój ślub i wesele.

Personalizowane Planery Ślubne

Twój unikalny planer w znakomitej cenie

personalizowany terminarz ślubny

Personalizacja okładek

Stwórz naprawdę TWÓJ planer. Spersonalizuj tekst na okładce i uczyń go naprawdę wyjątkowym.

Miękka oprawa

Miękka okładka zabezpieczona dodatkowo folią. Cały planer jest lekki i wygodny w użyciu.

Plany z datami

Do wyboru kalendarze roczne i miesięczne na 2019, 2020 i 2021 oraz plany pozwalające przygotować Twój ślub i wesele.

Inne narzędzia do planowania ślubu i wesela​

Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy

Twój Wielki Dzień zaczyna się od planowania

Wiemy, jak bardzo stresujące potrafi być planowanie wesela - już od samego początku pojawia się masa pytań - “od czego zacząć?” , “jak rozplanować organizację ślubu w czasie?”, “jak ja to ogarnę?”. Ponieważ te dylematy nie są nam obce, by uprościć Ci cały proces stworzyliśmy niezbędnik Panny Młodej - linię produktów, które nie tylko ułatwią, ale i uprzyjemnią planowanie Twojego Najważniejszego Dnia. Wierzymy, że piękny ślub zaczyna się od pięknego planowania.

Niech Twój planer ślubny będzie wyjątkowy jak Twój Dzień

Organizer ślubny nie musi być tylko kalendarzem. Mamy dla Ciebie dwa wyjątkowe planery ślubne - wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Planer Ślubny “Tak” jest stworzony dla nowoczesnej i zabieganej Panny Młodej. Solidna, trwała, ale i pięknie ozdobiona okładka przetrwa wiele miesięcy intensywnego planowania - gwarantujemy, że sprosta Twoim wymaganiom. Wybierz Personalizowany Planer Ślubny, jeśli chcesz, by Twój kalendarz ślubny był jedyny, niepowtarzalny i tylko Twój. Dajemy Ci możliwość spersonalizowania okładki, byś mogła nie tylko z przyjemnością po niego sięgać podczas organizacji wesela, ale również by Twój organizer ślubny pozostał piękną pamiątką już po zakończeniu ślubnej gorączki. Dzięki miękkiej okładce i poręcznym wymiarom, Twój terminarz ślubny zmieści się do każdej torebki i będzie zawsze przy Tobie. Niezależnie od Twojego wyboru, w każdym organizerze znajdziesz masę planów, dzięki którym o niczym nie zapomnisz i dopniesz swój Wielki Dzień na ostatni guzik. Od przygotowań, wystroju i muzyki, przez Twoją wymarzoną suknię i obrączki aż po podróż poślubną - wszystko to zaplanujesz i zapiszesz w jednym, poręcznym organizerze Panny Młodej. Produkty OgarniamSię łączą funkcjonalność z pięknym designem, więc organizacja będzie nie tylko owocna, ale i niezwykle przyjemna.

Nie zapomnij o niczym

My dajemy Ci narzędzia - ty wybierasz to,  co jest dla Ciebie niezbędne. Oprócz plannerów ślubnych mamy dla Ciebie ślubną listę zadań, która będzie pięknym dopełnieniem Twojego, i nie tylko Twojego, kalendarza - będzie idealnym prezentem dla każdej osoby zaangażowanej w planowanie ślubu. Możesz mieć ją zawsze ze sobą albo przypiąć na tablicy korkowej, magnetycznej czy na lodówce, by mieć najważniejsze zadania zawsze na widoku. Wiemy też, jak ważne są najbliższe osoby podczas planowania Twojego Wielkego Dnia. W OgarniamSię pomyśleliśmy też o świadkowych - wybierz dla niej wyjątkowy prezent w którym znajdziesz między innymi planer tygodniowy A5. Dzięki temu praktycznemu i pięknemu upominkowi, Twoja Świadkowa po mistrzowsku pomoże Ci w oganizacji ślubu.