Złap planer w przedsprzedaży, odbierz rabat i prezent!

Skorzystaj z 15% rabatu od cen podanych w sklepie na oznaczone produkty w przedsprzedaży!

Wpisz kod "OGARNIAM-2425" w koszyku

Przedsprzedaż potrwa jeszcze...

PLANERY SZKOLNE I AKADEMICKIE

Kalendarze Nauczycielskie

Planery Studenckie

Planery Szkolne

DOŁĄCZ DO RODZINY OGARNIAMSIĘ

[instagram-feed feed=1]

PLANERY, ORGANIZERY I KALENDARZE

W OgarniamSię mamy dwa główne typy produktów – PLANERY i ORGANIZERY. Nie są to produkty kompatybilne ze sobą, lecz dwa różne. Każdy z nich odpowiada na inne potrzeby!

Planer jest to produkt, który składamy dla Ciebie ręcznie i otrzymujesz go w formie gotowej do użytku – jako piękny planer w twardej oprawie na spirali. Jeśli dobierzesz do niego dodatki, będą one już umieszczone w środku złożonego planera.

Organizer to produkt, który składa się z okładki z ekoskóry z otwieranymi ringami oraz z wkładów do organizera. Wkłady do organizera są podziurkowane – możesz więc samodzielnie umieścić je w swoim organizerze.

Zerknij na opisy i zdecyduj, jaki produkt jest dla Ciebie!

Wiesz, jak planować, masz swój system i często go ulepszasz? Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego narzędzia, to jesteśmy przekonani, że organizer będzie Twoim przyjacielem. Wymienność wkładów pozwoli Ci na usprawnianie systemu planowania i dokładania nowych szablonów. Nie musisz trzymać wszystkiego w organizerze. Pozbądź się kartek, kiedy dojdziesz do wniosku, że już Ci się nie przydadzą. U nas znajdziesz okładki do organizera z ekoskóry, wkłady z różnymi szablonami oraz czyste kartki i dodatki niezbędne do efektywnego zarządzania zadaniami.

Czujesz, że Twoja doba zaczyna być za krótka, zapominasz o ważnych spotkaniach lub po prostu chcesz uporządkować swoje życie? Planery pomogą Ci w zapanowaniu nad czasem i obowiązkami. Podstawa organizacji to stworzenie dobrego planu działania. Wystarczy, że zaczniesz regularnie zapisywać na kartach planera ważne sprawy i wydarzenia, a zapanujesz nad uciekającym czasem i zaczniesz działać w 100% efektywnie. Najważniejsza jest dla nas efektywność. Dlatego nieważne, jak piękny jest planer, musi być on przede wszystkim użyteczny. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór planerów ze względu na wielkość i okres planowania.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z planowaniem i potrzebujesz prostego narzędzia? Mamy dla Ciebie wiele produktów, które powinny spełniać Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz najpierw przetestować różne formy planowania, sprawdź naszą ofertę planerów do druku. Planer do druku możesz wydrukować u siebie w domu, położyć go na biurku albo przedziurkować i włożyć do swojego organizera lub planera. Potrzebujesz niestandardowych szablonów, takich jak lista haseł albo planer posiłków? Te i wiele inne znajdziesz w tej kategorii.

STYLOWE PLANERY, ORGANIZERY I KALENDARZE

Wiesz jak planować, masz swój system i często go ulepszasz? Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego narzędzia to wydaje się nam, że organizer będzie Twoim przyjacielem. Wymienność wkładów pozwala Ci na usprawnianie systemu planowania i dokładania nowych szablonów. Nie musisz trzymać wszystkiego w organizerze. Pozbądź się kartek, kiedy dojdziesz do wniosku, że Ci się nie przydają. U nas znajdziesz okładki do organizera z ekoskóry, wkłady z różnymi szablonami oraz czyste kartki i dodatki niezbędne do efektywnego zarządzania zadaniami.

Czujesz, że Twoja doba zaczyna być za krótka, zapominasz o ważnych spotkaniach lub po prostu chcesz uporządkować swoje życie? Planery pomogą Ci w zapanowaniu nad czasem i obowiązkami. Podstawa organizacji to stworzenie dobrego planu działania. Wystarczy, że zaczniesz regularnie zapisywać na kartach planera ważne sprawy i wydarzenia, a zapanujesz nad uciekającym czasem i zaczniesz działać w 100% efektywnie. Najważniejsza jest dla nas efektywność. Dlatego nieważne jak piękny jest planer, musi być on przede wszystkim użyteczny. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór planerów ze względu na wielkość i okres planowania.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z planowaniem i potrzebujesz prostego narzędzia? Mamy dla Ciebie wiele produktów, które powinny spełniać Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz najpierw przetestować różne formy planowania, sprawdź naszą ofertę planerów do druku. Planer do druku możesz wydrukować u siebie w domu, postawić go na biurko albo przedziurkować i włożyć do swojego organizera lub planera. Potrzebujesz niestandardowych szablonów takich jak lista haseł albo planer posiłków? Te i wiele inne znajdziesz w tej kategorii.