Wyzwanie – #OgarniamSesje

Wyzwanie #OgarniamSesje zakończone

Dołącz do naszego newslettera i nie przegap kolejnych wyzwań

Wyzwanie #OgarniamSesje 💪

Sesja? Nie taka straszna! Dołącz do wyzwania i ogarnij sesję efektywnie!

.

Przygotuj się do sesji w dobrym stylu!

Zapisz się na wyzwanie i dowiedz się, jak przygotować się na nadchodzącą sesję, aby zrobić to efektywnie i mieć wszystko pod kontrolą.

3 maile, które pomogą Ci przygotować się do sesji

Bez obaw! Nie będę Wam mówić, jak ważna jest systematyczna nauka, bo na to już trochę za późno 😉. Istnieje jednak kilka prostych zasad, które pomogą Ci ogarnąć nadchodzące egzaminy! Będzie merytorycznie i konkretnie.

KROK PO KROKU

Będziesz otrzymywać informacje krok po kroku, jak w skuteczny i sprawdzony sposób przygotować się do sesji. Same konkrety i zero lania wody!

SPRAWDZONE TECHNIKI

Masz wrażenie, że uczysz się non stop i wciąż niewiele umiesz? Jesteś w dobrym miejscu! Poznasz techniki, które ułatwiają uczenie i wspomagają koncentrację.

BEZPŁATNE MATERIAŁY

Otrzymasz bezpłatne materiały - różne plansze i karty ćwiczeń, które pomogą Ci zaplanować tegoroczną sesję w najdrobniejszych szczegółach.

3 specjalne prezenty!

Jeśli zapiszesz się na wyzwanie przed 15 lutego, otrzymasz od nas specjalne karty pracy do druku, które pomogą Ci wprowadzić techniki planowania i sposoby nauki w życie.

Wsparcie na Grupie Studenckiej

Wszyscy ogarniamy trochę inaczej - w tej grupie dzielimy się sposobami na organizację studenckiego życia i pomagamy sobie wzajemnie w dążeniu do wyznaczonych celów. Dowiesz się m.in. jak jak inni planują naukę i czy można skutecznie ogarnąć sesję i obowiązki, a jednocześnie znaleźć czas dla siebie.

Pokaż nam jak Ty ogarniasz sesję. Dziel się sposobami, postępami i sukcesami na Instagramie!

Chcesz ogarnąć sesję i mieć wszystko pod kontrolą?

Z OgarniamSię to możliwe! Dołącz do wyzwania #OgarniamSesje i zobacz jak zrobić to lepiej!

.