Planer studenta 2021/2022

Planer studenta

Studia? Ogarniesz na 100%!

Zaprojektuj swój wymarzony planer w 3 krokach!

KROK 1. Wybierz jedną z pięknych okładek

Proponujemy cudowne okładki przygotowane z największą starannością, abyś mogła znaleźć idealną okładkę dla siebie! Każdą okładkę możesz również spersonalizować poprzez dodanie na nią imienia i nazwiska lub motywującego cytatu.

KROK 2. Studia dzienne czy zaoczne?

Wybierz karty idealnie dopasowane do Twojego trybu studiów.

planer studenta plan zajęć

Planer Studenta Stacjonarnego

planer studenta zaocznego plan zajęć

Planer Studenta Zaocznego

Specjalne szablony studenta

Wiemy, że student potrzebuje różnych narzędzi, aby ogarniać. Dlatego w planerze studenta znajdziesz takie plany jak harmonogram sesji czy obecność na zajęciach.

Sprawdź wszystkie szablony studenta znajdujące się w planerze. Liczba w kółku oznacza liczbę stron danego typu w planerze.

KROK 3. Dobierz dodatki dopasowane do Twoich potrzeb

Wiemy, że życie nie kończy się na uczelni, dlatego masz możliwość spersonalizowania swojego planera jeszcze bardziej przez dodanie do niego dodatkowych kart zgodnych z Twoimi zainteresowaniami czy innymi sprawami do ogarnięcia.

planer 2021-2022 wszystkie okladki planer studenta ucznia

Studiuj i ogarniaj!

Studiuj i ogarniaj!

Studia to nie tylko nauka! Wykorzystaj je na 100%, planuj, działaj i baw się dobrze. Bądź zawsze spokojna i miej wszystko pod ręką w Twoim Planerze Studenta OgarniamSię.

Niezbędne kalendarze i plany na cały rok akademicki

Estetyczna strona tytułowa z miejscem na wpisanie Twoich danych.

Kalendarz na cały rok pomoże Ci rozplanować ważne wydarzenia i projekty. Dzięki temu możesz mieć swoje plany zawsze pod ręką i osiągać wymarzone cele.

Wszystkie najważniejsze plany na jednej stronie. Wypisz w planerze rocznym swoje cele i priorytety na każdy miesiąc roku i wracaj do niego w każdej chwili spadku motywacji.

Zanim przejdziesz do szczegółowego planowania dnia lub tygodnia, przyjrzyj się swoim planom w szerszej perspektywie. Planowanie miesiąca pomoże Ci zarządzać długoterminowymi projektami i realnie ocenić, ile jesteś w stanie zrobić. Planer zawiera 12 planów miesięcznych.

Widok na cały tydzień z lotu ptaka. Kalendarze obejmują daty od 26 lipca 2021 do 31 lipca 2022.

Aż 20 stron w kropki na Twoje notatki i zapiski!

Piękny i funkcjonalny

Do wyboru miękka i lekka lub twarda i trwała okładka na spirali zapewniającej wygodne pisanie i przeglądanie notatek.

Zobacz co inni myślą o naszych planerach

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym i kreatywnym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze estetykę i funkcjonalność.

Czytelność i funkcjonalność

Jest dla nas ważne, aby planery były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Minimalistyczne, czarno-białe karty planerów, sprawiają, że nasze planery są czytelne i funkcjonalne.

Produkowany w Polsce

Zarówno papier, jak i okładki produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!

[wprevpro_usetemplate tid="2"]

Planer Studenta 2021/2022

Zaplanuj udany rok akademicki z planerem dopasowanym do Twoich potrzeb!

planer szkolny, planer studenta Magda 1

Cześć!

Przed Tobą już czwarta edycja naszego planera studenta. Czy coś się zmieniło w porównaniu z poprzednim rokiem? Oczywiście! Dostajemy od Was masę informacji, co Wam odpowiada, a co warto by było zmienić lub ulepszyć. Dlatego też zeszłoroczne szablony zostały dopracowane, tak by planer służył Wam jeszcze lepiej. Wiemy, że studenci różnych trybów mają różne potrzeby, dlatego oferujemy dwa rodzaje planera do wyboru – dla studentów zaocznych i dziennych. Wiem, że być może jeszcze nasze planery nie są idealne, ale wierzę, że już nam niewiele brakuje 😉. Jestem przekonana, że nasz planer będzie ci świetnie służył przez cały rok na uczelni!

Magda i cały Zespół OgarniamSię