Planer studenta 2022/2023

Już 3 lipca
Premiera Planera Studenta 2023/2024

Zapisz się na listę oczekujących, by nie przegapić premiery i kupić planer taniej!

.

Wszystko co potrzebujesz, aby ogarniać

Planer studenta

Jedyny planer naprawdę dopasowany do potrzeb studentów

Zaprojektuj Twój idealny planer

w 3 krokach

Krok 1: Wybierz okładkę

Trwałe, twarde okładki w kilku pięknych wzorów do wyboru, na każdy gust, z możliwością dodania Twojego imienia lub ulubionego hasła na okładkę.

Krok 2: Studia dzienne czy zaoczne?

W zależności od trybu studiów wybierz wkład, który idealnie dopasuje się do Twojego stylu życia

krok 3: DOBIERZ DODATKOWE PLANY

Chcesz śledzić swoje sportowe postępy? Planować posiłki? Kontrolować wydatki? Zaplanować kolejną podróż? Śledzić swoje nawyki? Dzięki dodatkom przekształcisz swój planer w idealne narzędzie do organizacji.

KROK 1. Wybierz okładkę

Proponujemy cudowne okładki przygotowane z największą starannością, abyś mogła znaleźć idealną okładkę dla siebie! Twardą okładkę możesz również spersonalizować poprzez dodanie na nią imienia i nazwiska lub motywującego cytatu.

KROK 2. Studia dzienne czy zaoczne?

Wybierz karty idealnie dopasowane do Twojego trybu studiów.

Planer studenta dziennego

Planer studenta zaocznego

Specjalne szablony studenta

Wiemy, że student potrzebuje różnych narzędzi, aby ogarniać. Dlatego w planerze studenta znajdziesz specjalne szablony pomocne w planowaniu roku, rozkładu zajęć, projektów i nauki.

Co znajdziesz w planerze?

Sprawdź wszystkie szablony studenta znajdujące się w planerze. Liczba w kółku oznacza liczbę stron danego typu w planerze.

KROK 3. Dobierz dodatki

Wiemy, że życie nie kończy się na uczelni, dlatego masz możliwość spersonalizowania swojego planera jeszcze bardziej przez dodanie do niego dodatkowych kart zgodnych z Twoimi zainteresowaniami czy innymi sprawami do ogarnięcia.

Dodatki do planera:

Wyjątkowe dodatki

Wiemy, że każdy ogarnia trochę inaczej. Dlatego do swojego nowego kalendarza studenta możesz dodać dodatki, które najbardziej będą odpowiadały Twoim potrzebom!

Dodatki stworzone dla studentów

Jeżeli potrzebujesz jeszcze bardziej szczegółowych planów, wybierz jeden z 3 dodatków do Twojego kalendarza studenckiego.

Planer taki jak Ty

Wybierz planer, który dopasujesz do tego, kim jesteś, jaki masz styl życia i jak ogarniasz najlepiej.

DOPASOWANY DO CIEBIE

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ogarnia trochę inaczej. Każdy preferuje inne narzędzia, dodatki, czy wzory okładek. Dlatego stwórz taki planer, jaki Tobie najbardziej odpowiada.

PROSTY I PIĘKNY

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Szablony planerów są proste i "czyste". Przygotowaliśmy również 7 pięknych okładek, na każdy gust.

LEKKI I PORĘCZNY

Zaprojektowaliśmy planer z myślą o tym, abyś mogła go zabrać zawsze i wszędzie. Jest lekki i poręczny, będziesz mogła go więc bez obaw zabrać na uczelnię, do pracy czy na spotkanie na mieście.

okładka-planera-lunar-view-pion-w-ręce

Studia? Ogarniesz na 100%!

Studia? Ogarniesz na 100%!

Studia to nie tylko nauka! Wykorzystaj je na 100%, planuj, działaj i baw się dobrze. Bądź zawsze spokojna i miej wszystko pod ręką w Twoim Planerze Studenta OgarniamSię.

Od: 56,90

Wszystko co potrzebujesz, aby ogarniać

Wyjątkowy planer, który sprawi, że nadchodzący rok akademicki ogarniesz na 100%!

Estetyczna strona tytułowa z miejscem na wpisanie Twoich danych.

 

Kalendarz na cały rok pomoże Ci rozplanować ważne wydarzenia i projekty. Dzięki temu możesz mieć swoje plany zawsze pod ręką i osiągać wymarzone cele.

Wszystkie najważniejsze plany na jednej stronie. Wypisz w planerze rocznym swoje cele i priorytety na każdy miesiąc roku i wracaj do niego w każdej chwili spadku motywacji.

Zanim przejdziesz do szczegółowego planowania dnia lub tygodnia, przyjrzyj się swoim planom w szerszej perspektywie. Planowanie miesiąca pomoże Ci zarządzać długoterminowymi projektami i realnie ocenić, ile jesteś w stanie zrobić. Planer zawiera 12 planów miesięcznych.

Widok na cały tydzień z lotu ptaka. Kalendarze obejmują daty od 31 lipca 2023 do 4 sierpnia 2024


Aż 20 stron w kropki na Twoje notatki i zapiski!

 

Piękny i funkcjonalny

Do wyboru miękka i lekka lub twarda i trwała okładka na spirali zapewniającej wygodne pisanie i przeglądanie notatek.

Zobacz, co inni myślą o planerach studenta

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym i kreatywnym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze estetykę i funkcjonalność.

Przygotowywanie planera

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!
Planery produkowane w Polsce

Produkowany we Wrocławiu

Zarówno papier, jak i okładki produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.
Personalizowany Planer OgarniamSię 2022 tydzień na dwóch stronach w poziomie wypełniony

Czytelność i funkcjonalność

Jest dla nas ważne, aby planery były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Minimalistyczne, czarno-białe karty planerów, sprawiają, że nasze planery są czytelne i funkcjonalne.

To już ponad 5 lat

Tak, od 5 lat tworzymy dla Was planery akademickie. Nie da się ukryć, że przez te 5 lat były one ulepszane dzięki Wam i razem z Wami - rozmawiając, pisząc, czytając wszystkie wiadomości i komentarze.

Planer Studenta 2023/2024

Nie czekaj i zacznij planować z nami już teraz!

Od: 56,90

Cześć!

Przed Tobą już piąta edycja naszego planera studenta. Czy coś się zmieniło w porównaniu z poprzednim rokiem? Oczywiście! Dostajemy od Was masę informacji, co Wam odpowiada, a co warto by było zmienić lub ulepszyć. Dlatego też zeszłoroczne szablony zostały dopracowane, tak by planer służył Wam jeszcze lepiej. Wiemy, że studenci różnych trybów mają różne potrzeby, dlatego oferujemy dwa rodzaje planera do wyboru – dla studentów zaocznych i dziennych. W tym roku dodaliśmy do naszych kalendarzy studenckich także specjalne dodatki idealnie wpasowujące się w studenckie życie. Mamy coś dla osób, które potrzebują dokładnie zaplanować sobie okres sesji, a także dla tych, którzy w tym roku będą dzielnie tworzyć swoją pracę dyplomową. Czy nasze planery są idealne? Nie 💁‍♀️ Jeśli byłyby idealne to co byśmy robili za rok? 😅 A jak wiecie, kochamy tworzyć planery i z roku na rok coraz bardziej je dopracowywać. Jednak wierzymy, że tegoroczna edycja planerów na nadchodzący rok akademicki 2023/2024 jest naprawdę cudowna i praktyczna!. Jestem przekonana, że nasz planer będzie ci świetnie służył przez cały rok na uczelni!

Magda i cały Zespół OgarniamSię