SEGREGATOR

Wyświetlanie jednego wyniku

Segregator jako funkcjonalny organizer

Segregator dzięki swojej prostocie i możliwości wpinania i wypinania kartek pozwala zaadaptować go do wielu celów. Wiele osób używa segregator jako podstawę swojego organizera. Do środka bowiem z łatwością można wpiąć wkłady z planami na każdy dzień, tydzień czy miesiąc. Dodatkowo można taki organizer dostosować idealnie pod swoje potrzeby wpinając to co dla nas istotne jak np. dodając listę zakupów do zrobienia czy ważne telefony.

Jeżeli coś nam się znudzi w łatwy sposób możemy to usunąć z naszego organizera. Jeżeli czegoś brakuje, zwyczajnie otwieramy mechanizm kółkowy i wpinamy dodatkowe kartki. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy być przywiązani do jednego systemu planowania. Możemy eksperymentować i próbować, co działa dla nas lepiej, a co gorzej. W końcu każdy z nas jest inny i to co działa dla mnie, może nie działać dla Ciebie i na odwrót. Nie ponosimy ryzyka, że kupujemy jeden planer z określonym systemem planowania, który po tygodniu, czy miesiącu już nam się nie podoba. Dodatkowo możemy sami stworzyć kartki planera, czy wydrukować je z dostępnych szablonów.

Segregator jako album

Segregator może nam również posłużyć jako album np. na zdjęcia. Możliwość wpinania kartek sprawia, że zawsze możemy dorzucić coś do naszego albumu. Twarda okładka i specjalne 6 ringowe okucie sprawia, że całość dobrze się trzyma. Minimalistyczny wygląd okładki sprawia również, że całość wygląda stylowo i estetycznie.