Dostawa i Płatność

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, realizacja zamówień może następować z opóźnieniem!

DOSTAWA

Opcje przesyłki

– Poczta Polska – 10 zł*
– Kurier – 13,90 zł

* nie dotyczy planerów formatu A2

W koszyku zamówienia zawsze są prezentowane opcje wysyłki. Jeżeli będzie widnieć opcja z najniższą kwotą dostawy w wysokości 15zł, oznacza to, że jest to jedyna opcja na przesyłkę dużych produktów (podkładek w formacie A2).

W przypadku zamówienia przesyłki kurierem, paczka zostanie dostarczona kurierem firmy FedEx.

Czas realizacji zamówień

Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu otrzymania płatności na konto. W przypadku płatności online (przelewy 24), płatność pojawia się u nas od razu.

W przypadku planerów na spirali (m.in. Personalizowany Planer OgraniamSię, planer studenta, szkolny, ślubny, Fitness Planner, Ogarniam Biznes, bullet journale) czas wynosi do 7 dni roboczych, ze względu na to, iż każdy planer przygotowywany jest ręcznie. Okładka jest tworzona specjalnie pod Twoje zamówienie. Karty znajdujące się w planerze dobieramy zgodnie ze specyfikacją Twojego zamówienia i wtedy całość łączymy w piękny planer OgarniamSię.

W szczególnych przypadkach tj. w okresie przedświątecznym, na początku Nowego Roku, podczas wyprzedaży lub specjalnych promocji realizacja zamówienia może zostać wydłużona.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za czas realizacji wysyłki poprzez Pocztę Polską i Kuriera.

Wszystkie przesyłki są starannie zabezpieczone przed jakimkolwiek zniszczeniem lub zgnieceniem.

PŁATNOŚĆ

Płatność przelewem tradycyjnym na konto: 54 1950 0001 2006 0083 1371 0002 (Idea Bank) lub płatność online (Przelewy24).