Dostawa i Płatność

DOSTAWA

W związku z Tygodniem Ogarniania i dużą liczbą zamówień, czas realizacji zamówień może nieznacznie się wydłużyć. Przepraszamy!

Opcje przesyłki:
– Poczta Polska – 9 zł
– Kurier – 15 zł

W przypadku planerów w formacie A2, przesyłka jest realizowana kurierem FedEx (kurier podejmuje dwie próby doręczenia paczki). W przypadku pozostałych produktów, przesyłka kurierska realizowana jest przez Pocztex 48 (kurier podejmuje jedną próbę dostarczenia paczki. W przypadku gdy nie zastanie odbiorcy w domu, paczka będzie do odbioru na poczcie. Przesyłki doręczane są najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania).

W koszyku zamówienia zawsze są prezentowane opcje wysyłki. Jeżeli będzie widnieć tylko opcja Kurier, oznacza to, że jest to jedyna opcja na przesyłkę dużych produktów.

Zamówienie jest przygotowane do wysyłki w 1-2 dni robocze od momentu otrzymania płatności na konto. W przypadku płatności online (przelewy 24), płatność pojawia się u nas od razu. Paczki wysyłamy w poniedziałki, środy i piątki. Jeżeli więc otrzymamy płatność do godz. 20 dnia poprzedzającego (niedziela, wtorek, czwartek), Twoją paczkę wyślemy już kolejnego dnia.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za czas realizacji wysyłki poprzez Pocztę Polską i Kuriera.

Wszystkie przesyłki są starannie zabezpieczone przed jakimkolwiek zniszczeniem lub zgnieceniem.

W przypadku przesyłki zagranicznej, proszę o kontakt na mail: magda@ogarniamsie.pl.

PŁATNOŚĆ


Płatność przelewem tradycyjnym na konto: 45 1140 2004 0000 3902 7655 2320 (mBank) lub płatność online (Przelewy24).